Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

tel: 518 759 259

Restauracja & Bary

Restauracja

W restauracji króluje bogactwo smaków i aromatów. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, zgodnie z Państwa życzeniami i preferencjami. Zapewniamy elegancki, dostosowany do rodzaju uroczystości wystrój sali oraz fachową obsługę. Bogata oferta gastronomiczna bazuje na regionalnych tradycjach i lokalnych produktach pochodzących z Mazur. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, zgodnie z Państwa życzeniami
i preferencjami. Oferujemy również pomoc w wyborze oprawy muzycznej i artystycznej. Przestronna restauracja może pomieścić 150 gości.

Proponujemy profesjonalną organizację imprez i przyjęć okolicznościowych:

  • przyjęć jubileuszowych i bankietów, uroczystych obiadów i kolacji,
  • przyjęć weselnych, komunijnych, z okazji chrztu.

Bar dzienny czynny jest do godziny 20, później zapraszamy do klubokawiarni, znajdującej się obok restauracji. Nowoczesny wystrój i atmosfera tego miejsca sprzyjają relaksowi przy muzyce klubowej, a koktajle i wyborne przekąski zapewnią Państwu miły nastrój. W stylowej klubokawiarni może bawić się swobodnie 150 osób.

PDFMenu weselne (PDF)