Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

tel: 518 759 259

Nocleg

Mazury znane są jako Kraina Tysiąca Jezior, nad jednym z nich w otoczeniu przepięknej przyrody znajduje się Mazury Sport Club. To wyjątkowe miejsce położone jest nad brzegiem jeziora Narie. Dogodna lokalizacja na końcu półwyspu czyni obiekt wymarzonym miejscem do odpoczynku.

Atutem Mazury Sport Club jest rozbudowana struktura obiektu i możliwość zakwaterowania 150 osób. Do dyspozycji Gości jest: basen zewnętrzny, boisko do siatkówki plażowej i koszykówki, boisko do beach soccera, tarasy letnie, ogród z wydzielonym miejscem na ognisko, grill, kameralne molo i prywatna plaża zlokalizowane w Zatoce miłości. Dla najmłodszych jest plac zabaw.

Wokół obiektu znajduje się wiele ścieżek spacerowych i rowerowych, w pobliżu wypożyczalnie sprzętu wodnego, sprzyja to uprawianiu sportów wodnych: żeglarstwa, kajakarstwa, windsurfingu
i wędkowania. Szeroka oferta atrakcji  sprzyja aktywnemu wypoczynkowi.

Mazury Sport Club to idealne miejsce na pobyt wakacyjny lub uroczy weekend. Mamy specjalną ofertę dla firm i grup szkolnych (kolonie, obozy sportowe). Rozległy teren zielony dookoła świetnie nadaje się do organizacji dużych imprez.

Dojazd trasą S7 - odległość od Gdańska wynosi 115 km (zjazd w Małdytach), od Warszawy 230 km (zjazd w Ostródzie).